Informace o zaměstnavateli
penguin academy s.r.o.

Magda Bartošová

Běchovická 24
Praha 10000

Tel.:

e-mail: magda@tucnakov.cz

Školství

Pedagogové do jesliček

Pedagogové do jesliček TUČŇÁKOV Co vás čeká v Tučňákově? Péče o malý kolektiv dětí od 12 měsíců do 2,5 let věku. Spolupráce při utváření prostředí, ve kterém se všichni účastníci cítí příjemně a bezpečně. Tvorba pravidel a režimu dne, dle individuálních požadavků dětí. Příprava i samotná realizace výchovně-vzdělávacích aktivit (s pomocí Tučňákova plánu). Dohled nad správným vývojem dětí ve všech oblastech. Spolupráce s týmem odborníků. Komunikace, organizace i plánování. Samostatnost i spolupráce. Zpívání, malování, cvičení, tancování, pohádky a nekonečný svět her.

Znalosti a dovednosti, které jsou třeba: Vzdělání v pedagogickém, zdravotním či sociálním oboru Praxe s dětmi jesličkového věku nutná Čistý výpis z rejstříku trestů Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, loajalita Nadšení a cit pro práci s dětmi Výhodou bude, pokud budete umět: Komunikovat v angličtině Poskytnout základy první pomoci Hrát na hudební nástroj Spolehnout se můžete na: Milý a bezkonfliktní pracovní kolektiv Malou skupinku svěřených dětí, kde individuální přístup není jen fráze Příjemné pracovní prostředí s vlastní zahradou Kompletní podporu a zaškolení, další možnosti vzdělávání Odborný dohled a konzultace Možnost plánování směn, vhodné např. při studiu či v důchodu Zajimavé finanční ohodnocení Interní systém benefitů Připojit k nám se můžete: zasláním osobního životopisu spolu s fotografií +motivačního dopisu. Vybrané uchazeče kontaktujeme s pozvánkou k pohovoru. Nástup možný IHNED. Budeme se moc těšit!

Proč pracovat v Praze?
  • lepší uplatnění Vašich schopností a dovedností
  • větší možnost budování kariéry
  • průměrná mzda v Praze je o 20% vyšší než v jiných regionech ČR
  • větší možnost relaxace, zábavy
  • a mimo to - Praha je krásná!
Významní inzerenti
Copyright 2018 LIMEMEDIA, a.s., Perucká 7, Praha 2, PSČ 120 00
IČO: 27369463 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 10117.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.
Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky