Informace o zaměstnavateli
Tučňákov

Magda Bartošová

Běchovická 24
Praha 10000

Tel.: 775729996

e-mail: magda@tucnakov.cz

Školství

Chůva do jesliček

Co vás čeká v Tučňákově? Celodenní péče o malý kolektiv dětí od 12 měsíců do 2,5 let věku. Spolupráce a utváření prostředí, ve kterém se všichni účastníci cítí příjemně a bezpečně. Příprava a realizace výchovně-vzdělávacích aktivit (s pomocí Tučňákova plánu). Dohled nad správným vývojem dětí. Spolupráce s týmem odborníků. ... Komunikace, organizace i plánování. Samostatnost i spolupráce. Zpívání, malování, cvičení, tancování, pohádky a nekonečný svět her ...

Znalosti a dovednosti, které jsou třeba: °Vzdělání v pedagogickém, zdravotním či sociálním oboru nutností. °Praxe s dětmi jesličkového věku (doložitelná referencí) °Čistý výpis z rejstříku trestů °Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost °Tvořivost, kreativního ducha, organizační a komunikační schopnosti °Zájem, nadšení a cit pro práci s dětmi Výhodou bude, pokud budete umět: °Komunikovat v angličtině °Hrát na hudební nástroj Spolehnout se můžete na: °Milý a bezkonfliktní pracovní kolektiv, který rád se vším pomůže °Malou skupinku svěřených dětí, kde individuální přístup není jen fráze °Příjemné stabilní pracovní prostředí s vlastní zahradou °Kompletní podporu a zaškolení, podpora dalšího vzdělávání °Odborný dohled a konzultace °Možnost plánování směn, vhodné např. při studiu či v důchodu °Zajímavé finanční ohodnocení °Interní systém benefitů Pošlete nám své osobní CV spolu s fotografií, připojte krátký motivační dopis. Vybrané uchazeče kontaktujeme s pozvánkou k pohovoru. Budeme se moc těšit!

Proč pracovat v Praze?
  • lepší uplatnění Vašich schopností a dovedností
  • větší možnost budování kariéry
  • průměrná mzda v Praze je o 20% vyšší než v jiných regionech ČR
  • větší možnost relaxace, zábavy
  • a mimo to - Praha je krásná!
Významní inzerenti
Copyright 2018 LIMEMEDIA, a.s., Perucká 7, Praha 2, PSČ 120 00
IČO: 27369463 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 10117.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.
Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky