Informace o zaměstnavateli
Pro Persona s.r.o.

Lucia Mocková


Spišská Nová Ves

Tel.:

e-mail: mockova@propersona.sk

Průmysl, výroba

Zámečník

Zavolaním alebo odoslaním životopisu dávate spoločnosti PRO PERSONA s.r.o. (IČO 44607831), v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, automaticky súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania a to po dobu 2 rokov, pričom tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať alebo požiadať o predĺženie tejto lehoty. Dotknutá osoba je povinná poskytnúť pravdivé a aktuálne osobné údaje. V prípade zmeny osobných údajov je dotknutá osoba povinná zmenu bezodkladne oznámiť prevádzkovateľovi.

Pro významnou strojírenskou společnost s působením v ČR hledáme šikovných zámečníků s praxí a základním kurzem. Nástup ihned. náplň práce - zámečnické práce, - výroba sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily. Druh pracovního poměru hlavní pracovní poměr jiné výhody - turnusové práce (3 týdny práce, 1 týden volno) - dlouhodobá práce - ubytování zdarma Při svědomitém přístupu k práci, možnost bydlení ve vlastní bytové jednotce .Max po 3 - příspěvek na cestovní a stravu - možnost týdenních záloh Místo práce Slaný (okres Kladno, Středočeský) požadované vzdělání vyučený v oboru SOU Další požadavky na pracovníka - praxe na podobné pozici PODMÍNKOU, - základní kurz CO2, - znalost čtení výkresů, - manuální zručnost, - spolehlivost, časová flexibilita. Když Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám životopis na mailovou adresu: mockova@propersona.sk nebo nás kontaktujte telefonicky na tel.číslech: +421 948 105 140,

Proč pracovat v Praze?
  • lepší uplatnění Vašich schopností a dovedností
  • větší možnost budování kariéry
  • průměrná mzda v Praze je o 20% vyšší než v jiných regionech ČR
  • větší možnost relaxace, zábavy
  • a mimo to - Praha je krásná!
Významní inzerenti
Copyright 2019 LIMEMEDIA, a.s., Perucká 7, Praha 2, PSČ 120 00
IČO: 27369463 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 10117.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.
Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky