Informace o zaměstnavateli
ABZAKOVO spol., s r.o.

Lyudmyla Ostashová

Spálená 10 10
Praha 10000

Tel.: 773666943

e-mail: brigady@abzakovo.eu

Průmysl, výroba

VZV-retrak 150/hod. Tuchoměřice- Praha Západ

Hledáme skladníky průkazem na vysokozdižný vozík- retrak. Svozy ze Zličína a z Kladna.

Náplň práce: - obsluha retraku - přeskladňování a naskladňování zboží - komunikace s vedoucími Požadujeme: - VZV průkaz - spolehlivost - zkušenosti s pracví ve skladu - schopnost i práce se skenere apod. - čistý TR - vstupní lékařskou prohlídku Nabízíme: - mzdové ohodnocení 150 Kč/hod - možnost záloh - přátelský kolektiv - ranní/odpolední směny - na ranní směnu je možný svoz ze Zličina - Svozy z Kladna ZDARMA na obě dvě směny - dlouhodobá spolupráce V případě zájmu pište na kancelar@abzakovo.eu nebo volejte či pište od PO-PÁ na tel: 773 666 941

Proč pracovat v Praze?
  • lepší uplatnění Vašich schopností a dovedností
  • větší možnost budování kariéry
  • průměrná mzda v Praze je o 20% vyšší než v jiných regionech ČR
  • větší možnost relaxace, zábavy
  • a mimo to - Praha je krásná!
Významní inzerenti
Copyright 2017 LIMEMEDIA, a.s., Perucká 7, Praha 2, PSČ 120 00
IČO: 27369463 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze oddíl B, vložka 10117.
Informace jsou v souladu s novelou zákona č.344/2007 Sb. Bez písemného souhlasu provozovatele tohoto portálu, je šíření jeho obsahu zakázáno.
Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky